Pokud jste si koupili 911 GTS, ale opravdu chtěli GT3, Techart vám pomůže

1
Pokud jste si koupili 911 GTS, ale opravdu chtěli GT3, Techart vám pomůže

Německá tuningová firma TECHART má za sebou historii výroby některých z nejbláznivějších tuningových vozů Porsche na světě a nová řada komponentů pro 911 GTS je tu, aby udržela tento plamen naživu. 911 GTS je neuvěřitelný balíček hned po vybalení, zvláště pokud zaškrtnete políčko „lehký balíček“. Tento vůz využívá neuvěřitelnou 3litrovou přeplňovanou plochou šestku, aby měl téměř stejný výkon jako atmosféricky plněný 911 GT3, ale za mnohem méně peněz. Vše, co mu TECHART chybí, vám rád dodá. Například nyní nabízí Powerkit, který napumpuje výkon GTS o 80 koní a 74 lb-ft točivého momentu na GT3, která překonává 560 koní! TECHART vám také sežene sadu lehkých litých kol, karbonovou karoserii, pokročilou aerodynamiku a vybavení interiéru clubsport. Jo, to zní jako dobrý způsob, jak jít, pokud nemůžete získat přidělení GT3.

S namontovanou sadou Powerkit klesne GTS o tři desetiny sekundy ze svého času 0-60, čímž přeruší zrychlení za 3,1 sekundy. Powerkit také odstraňuje omezovač rychlosti GTS a zvyšuje jeho maximální rychlost na 199 mil za hodinu! Toto vylepšení napájení také nemusí být trvale k dispozici. Pomocí přepínače jízdních režimů GTS na volantu můžete aktivovat „vylepšení inteligentního výkonu“. Stačí přepnout vůz do režimů Sport nebo Sport Plus. Auto si podle TECHARTu drží standardní spotřebu a naladění v normálním režimu, takže pokud nechcete, nemusíte trpět na pumpě.

TECHART může vaše GTS vybavit novou sadou směrových lehkých litých kol, která se nazývá „Formule VII“, se středovým zámkem pro GTS. Tato kola jsou k dispozici ve výbavě 9×20 vpředu a 11,5×21 vzadu, a přestože TECHART neuvádí číslo hmotnosti svých kol, nazývá je „lehká“, takže můžeme (doufejme) předpokládat, že jsou lehčí než skladem. Každý ví, že neodpružená váha je nejlepší váha, které se lze zbavit! Ať tak či onak, kola jsou odpružena zakázkovou sadou TECHART kolooverů, které fungují s PASM i bez něj. Ty jsou výškově nastavitelné a mohou snížit vaše GTS v rozmezí od 15 mm do 40 mm (asi 0,5 palce a 1,6 palce). Můžete se rozhodnout pro sadu pro noselift, která zvedne přední část vašeho 911 o 1,6 palce stisknutím tlačítka, v případě, že vaše 911 nepřišlo s touto možností z továrny.

Na vnější stranu vozu TECHART vybaví vaše 911 GTS aero komponenty testovanými v aerodynamickém tunelu. K dispozici je přední splitter, mřížky nárazníku a vlastní kryty, stejně jako karbonové boční prahy a přídavný zadní difuzor pro podporu přítlaku. Nové přední víko kufru TECHART z karbonu ubírá asi 6 liber z přední části vozu a přidává do designu dvojici svalnatých „vzduchových hřídelí“. Vzadu získáte nový střešní spoiler, který přivádí turbulentní vzduch přímo do vašeho výběru masivního pevného zadního křídla nebo rozšířeného spoileru, který zachovává tovární aktivní aerodynamické víko.

Uvnitř vozu uvidíte celou řadu vylepšení čalounění TECHART. Můžete si vybrat sportovní volant, ochranný oblouk podle FIA ​​a 6bodové závodní postroje homologované FIA. Kromě toho můžete udělat tradiční věc TECHART, kdy všechny tovární komponenty přemontujete do odpovídající alcantary, kůže, tradičních tkanin nebo uhlíkových vláken.

TECHART zatím neoznámil žádné ceny těchto komponent, ale můžete se vsadit, že nebudou levné. Pokud je chcete pro své GTS, myslím, že jim zavolejte.

podobné příspěvky

Leave a Reply