Nejlepší domácí nabíječky elektromobilů pro vaše elektrifikované Porsche

1
Nejlepší domácí nabíječky elektromobilů pro vaše elektrifikované Porsche
FlatSixes a její partneři mohou získat provizi, pokud si zakoupíte produkt prostřednictvím některého z našich odkazů. Další informace

Víme, že ne každý je fanouškem elektrifikovaných Porsche. Pro někoho je nemít spalovací motor pohánějící Porsche hraniční svatokrádež. Ale pravdou je, že elektrifikovaná Porsche tu zůstanou a v nadcházejících letech můžete od německé automobilky očekávat mnohem více BEV a PHEV. Pokud jste přijali, že se řada Porsche elektrifikuje, a nedávno jste se stali konvertitou, pravděpodobně prozkoumáváte domácí nabíjecí stanice, abyste mohli přestat používat veřejné nabíjení. Mít možnost nabíjení doma je pohodlí, které stojí za vstupné.

Porsche sice obsahuje domácí nabíječku pro elektromobily s každým zásuvným modelem, ale vždy existuje možnost, že chcete něco lepšího a pohodlnějšího. Existuje také možnost, že jste si zakoupili ojeté vozidlo, které nebylo dodáno s domácí nabíječkou. Ať už je váš důvod k nákupu domácí nabíječky pro elektromobily jakýkoli, jste na správném místě.

Níže naleznete naše doporučení na nejlepší nabíječky pro domácí elektromobily, které můžete získat pro své Porsche Taycan, Panamera E-Hybrid, Cayenne E-Hybrid nebo jakékoli budoucí BEV nebo PHEV nabídky Porsche, jako je nadcházející Macan EV.

1. Nejlepší výběr: JuiceBox 40

Domácí nabíječka EV JuiceBox 40 je skutečná nabíječka, kterou používáme v kanceláři Wrecked Media Group, abychom udrželi naše EV na špičce. A přestože doporučujeme 40ampérovou verzi, je k dispozici i ve 32- a 48ampérových variantách. Můžete si vybrat mezi zásuvnými nebo pevně zapojenými nabíječkami pro 32- a 40-ampérové ​​modely, ale 48-ampérová verze je k dispozici pouze jako pevně připojená nabíječka. 40ampér nabízí výkon až 9,6 kW a je k dispozici buď se zástrčkou NEMA 14-50 nebo NEMA 6-50.

JuiceBox je všestranná domácí nabíječka elektromobilů s Wi-Fi připojením. Jednoduše si stáhněte aplikaci do telefonu a budete moci naplánovat nabíjení a využívat další funkce, jako je příjem upozornění, když je vaše vozidlo plně nabité, a připomenutí pro případ, že byste zapomněli auto zapojit. Tato nabíječka je také kompatibilní s Amazon Alexa a Google Home, pokud jste přešli na chytrou domácnost.

Bez ohledu na model, který si vyberete, získáte vestavěný kabelový stojan, 25stopý nabíjecí kabel, bezpečnostní zámek a tříletou záruku výrobce. Celá jednotka je umístěna ve voděodolném, prachotěsném polykarbonátovém pouzdře, takže ji můžete instalovat uvnitř i venku.

Zkontrolujte cenu na Enel X

Zkontrolujte cenu na Amazonu

2. ChargePoint Home Flex

chargepoint home flex nabíječka level 2 ev

Pokud jste někdy používali veřejné dobíjecí stanice, je velká šance, že jste na některou z ChargePoint narazili. Je to známá značka a její nabíječka Home Flex je také fantastickou volbou. Tato 240voltová nabíječka úrovně 2 je k dispozici jako zásuvný model (NEMA 6-50 nebo NEMA 14-50) nebo napevno a můžete ovládat nastavení proudu od 16 ampér do 50 ampér.

Stáhněte si aplikaci ChargePoint pro nastavení a konfiguraci nabíječky ze smartphonu nebo jiného mobilního zařízení. Zde můžete plánovat časy nabíjení, nastavovat a zobrazovat připomenutí a kontrolovat údaje o nabíjení. Hlasové ovládání Alexa lze také použít s ChargePoint Home Flex.

K nabíječce je připojen 23stopý nabíjecí kabel, který by měl většině majitelů aut stačit. Pokud jde o bezpečnost, ChargePoint Home Flex je uveden v UL, NEMA 3R odolný vůči povětrnostním vlivům, certifikován ENERGY STAR a zahrnuje tříletou záruku výrobce.

Zkontrolujte cenu na Amazonu

3. Grizzl-E Classic

Nabíječka grizzl-e level 2 ev

Toto doporučení je určeno pro majitele vozidel, kteří nechtějí složitou domácí nabíječku elektromobilů a nezajímají se o všechny luxusní funkce, jako je připojení Wi-Fi a aplikace pro chytré telefony. Pokud chcete nabíječku, kterou jednoduše nainstalujete a každou noc zapojíte do auta, Grizzl-E Classic je pro vás jako stvořený. Tato nabíječka je vyrobena v Kanadě a můžete upravit proud z 16, 24, 32 nebo 40 ampérů podle vašeho jističe a potřeb.

Je to kvalitní domácí nabíječka EV, postavená tak, aby byla odolná vůči vodě IP67 s GFCI. V případě potřeby jej lze také snadno oddělit od stěny díky přiloženému držáku na stěnu. Tato nabíječka je vybavena nabíjecím kabelem o délce 24 stop a napájecí kabel je dlouhý 1,25 stop.

Na rozdíl od většiny domácích nabíječek pro elektromobily nabízí Grizzl-E několik dalších stylů, pokud vám matná černá připadá trochu nudná. K dispozici je varianta Avalanche s bílo-modrým motivem a model Extreme s maskovacím stylem.

Zkontrolujte cenu na Amazonu

4. ClipperCreek

clippercreek level 2 domácí nabíječka ev

Chcete domácí nabíječku EV, která je vyrobena v Americe? ClipperCreek pro vás jednu má. Nabíječka této společnosti se dodává v 32-, 40-, 48- a 64-ampérových variantách, se zásuvnými nebo pevně zapojenými možnostmi. Ti, kteří chtějí zásuvný model, si mohou vybrat mezi zástrčkami NEMA 6-50 a NEMA 14-50. Pokud vaše vozidlo podporuje výkon až 15,4 kW, můžete využít výkon 64 ampérů k dosažení dojezdu až 61 mil za hodinu nabíjení.

Toto doporučení kontroluje bezpečnost všech polí, včetně certifikace ENERGY STAR, ETL a cETL. ClipperCreek jej vybavuje monitorem servisního uzemnění, který neustále kontroluje správné uzemnění. Vše je zabudováno v plně utěsněné skříni NEMA-4 a lze jej bezpečně používat při teplotách od -22 °F do 122 °F. K této nabíječce je připojen 25stopý kabel.

Zkontrolujte cenu na Amazonu

5. Elektrifikujte domácí stanici America

elektrifikovat ameriku úroveň 2 domácí nabíječka ev

Electrify America je další známá značka, pokud jde o veřejné nabíjecí stanice a její domácí nabídka je solidní volbou. Electrify America HomeStation poskytuje výkon až 9,6 kW při 40 ampérech, ale díky flexibilnímu proudu si můžete vybrat mezi 16, 32 a 40 ampéry. K nabíječce je připojen 24stopý nabíjecí kabel a zapojí se přímo do zásuvky NEMA 14-50.

Stejně jako mnoho jiných domácích nabíječek pro elektromobily v této cenové kategorii můžete svou nabíječku ovládat na dálku pomocí aplikace. Pokud stále plánujete používat veřejné nabíječky Electrify America, přestože máte domácí nabíječku, může to být pro vás dobrá volba. Ke správě domácího i veřejného nabíjení vám totiž bude stačit pouze jeden účet, a i když jde o menší výhodu, věříme, že stojí za zmínku.

Zkontrolujte cenu na Amazonu

Potřebuji pro své Porsche E-Hybrid nabíječku úrovně 2?

Vzhledem k rozsahu aktuální nabídky Porsche E-Hybrid nemusíte nutně kupovat nabíječku úrovně 2. I když je nabíjení úrovně 1 přes standardní domácí 120voltovou zásuvku pomalé, stále byste měli být schopni dobít baterii vašeho E-Hybridu přes noc. Jediným důvodem, proč bychom pro váš E-Hybrid doporučili nabíječku úrovně 2, je situace, kdy nemůžete nechat auto připojené přes noc. Pokud potřebujete svůj E-Hybrid nabít rychle, pak je nabíječka úrovně 2 vaší nejlepší volbou. Většině majitelů by však měla stačit nabíječka úrovně 1.

Stojí domácí nabíječky pro elektromobily Porsche za ty peníze?

Porsche nabízí vlastní domácí nabíječky pro elektromobily, navíc k tomu, co je součástí vozu. Wall Charger Connect značky je domácí nabíjecí stanice pro elektromobily, jako jsou ty, které vidíte jako doporučené v našem seznamu, ale je to více než dvojnásobná cena. Nabízí však variabilní výkony od 1,2 kW do 19,2 kW, což vám umožní nabít váš Taycan z nuly na 100 procent baterie za méně než pět hodin (při 19,2 kW). Pro podporu nabíjení 19,2 kW byste samozřejmě potřebovali 100ampérový obvod. Pokud nejste schopni využít tuto rychlost nabíjení a nechcete utratit peníze za instalaci 100ampérového obvodu u vás doma, řekli bychom, že je lepší zakoupit si jedno z našich doporučení.

podobné příspěvky

Leave a Reply