2023 Porsche Cayenne Coupe testovalo v Coloradu

0
2023 Porsche Cayenne Coupe testovalo v Coloradu

Fotografický kredit: SpiedBilde

Modely Porsche Cayenne a Cayenne Coupe dostávají pro modelový rok 2023 facelift a naši špionážní fotografové je zachytili při testování v Coloradu. Jako osvěžení uprostřed cyklu nečekejte u oblíbeného SUV žádné výrazné změny, ale zdá se, že Porsche se v interiéru docela mění. Očekává se, že Cayenne a Cayenne Coupe dostanou zcela novou středovou konzolu, zatímco řadicí páka si vypůjčí design „elektrického holicího strojku“, který najdete u Taycanu a 992 generace 911. Můžeme to vidět na tomto konkrétním prototypu vlevo od středový zásobník.

Navenek se zdá, že Cayenne Coupe získává agresivnější příď s štíhlejšími světlomety a aktualizovanou kombinací nárazníku a mřížky. Zdá se, že zadní část nemá žádné významné změny, s několika drobnými úpravami v designu zadních světel.

Pod kapotou není jasné, co Porsche plánuje s touto sestavou udělat. Někteří se domnívají, že si to vypůjčí z nadcházející aktualizace Panamera, zatímco jiní očekávají drobné změny pohonné jednotky. Budeme si muset počkat, až se faceliftovaný model představí koncem tohoto roku.

podobné příspěvky

Leave a Reply