19 nejlepších nápadů a tipů na dekorace na zeď v obytném voze v roce 2022

2
19 nejlepších nápadů a tipů na dekorace na zeď v obytném voze v roce 2022

Plánujete renovaci stěny karavanu?

Nápady na zeď se obvykle synchronizují s prací z dodávky, další cesty nebo běžných karavanů. Ať už je váš případ jakýkoli, uvedl jsem nejnovější a nejinovativnější nápady na stěnu obytného vozu.

Pouhý nákup nebo pronájem obytného vozu nestačí. Musíte jej přizpůsobit pro pohodlné a praktické kempování, které pochází z jedinečných nápadů na zdobení obytných vozů.

Představte si, že se rozhlížíte kolem sebe a cítíte se v útulném a pohodlném domově na pohyblivých kolech, namísto pouhé velké dodávky, kterou se snažíte dojet do cíle. První nápad je lákavý, že?

V tomto blogu jsem prozkoumal, zkontroloval různá fóra RV a zmínil 10 nápady na obklady stěn karavanu nebo dekorace.

Poznámka: Všechny uvedené nápady jsou cenově dostupné a lze je zakoupit v jakémkoli online nebo místním obchodě.

Ať už se snažíte navrhnout jakýkoli typ dodávky a ať je vaše destinace jakákoli, doporučuji zkontrolovat a vyzkoušet to, co se vyplatí.

Jaké druhy dekorací RV lze udělat?

Co se týče dekorace, doporučuji vyzdobit vnitřní stěny více způsoby. Vše je o vaší fantazii a osobním vkusu.

Existuje řada témat, kterým můžeme oživit RV. Tady, DIYs jsou na vrcholu seznamu osobních doporučení. Přidávání světlo je skvělý způsob, jak učinit dodávku příjemnou a Rostliny jsou v trendu a udržují přírodu tak akorát na vaší straně.

Výše uvedené nápady lze do našich obytných vozů umístit samostatně. Nicméně díky nápadům, jako jsou dřevěné práce, skříně/skříně a látky, vypadá dodávka dobře. Můžete pracovat na obou tématech, kombinovat je a oživit svou vysněnou dodávku.

Na co nezapomenout při zdobení dodávky?

  • Plán: Než začnete pracovat na vaší dodávce, musíte si naplánovat, jak ji chcete navrhnout. Před provedením konečného plánu je třeba myslet na mnoho věcí. Například: rozpočet, materiály atd.
  • Trvalá nebo dočasná dekorace: Dalším krokem je rozmyslet si, zda chcete trvalou nebo dočasnou dekoraci. V závislosti na vašem dobrodružném stylu nebo životním stylu musíte podle toho přemýšlet a navrhovat. Nikdo nechce položky pravidelně odinstalovat.
  • DIY: Přemýšlejte o předmětech, které používáte k práci v interiérech. To vám může ušetřit spoustu peněz a času.

Navrhněte svou dodávku s ULEHČIT!

  • Nastavení cestování: Cestování s více lidmi vyžaduje různá nastavení spánku a sezení. Nejlepší by bylo, kdybyste se před odjezdem do kempu zamysleli.

Seznam 19 nejlepších nápadů na dekorace na zeď karavanu

1. Přidání světel

Být LED nebo jiný typ světla – světlo je jedním ze základních dekoračních prvků karavanu. Viděl jsem RVers, jak zvýrazňují své fotky na Instagramu a ukazují úžasná světla se západem slunce.

Campervan světla
Osvětlení karavanu na střeše s dřevěným dílem a postelí

Jak je znázorněno na obrázku, osvětlení s pohodlnými postelemi přispívá k náladě. Navrhuji naplánovat osvětlení jako nedílnou součást přestavby.

2. Zasaďte vinnou révu

Přidání zelené je jen další způsob, jak zkrášlit svou dodávku.

Rostliny kromě dekorace dodávají uklidňující pocit, zklidňují naši mysl a pomáhají při relaxaci našeho těla a udržují nás svěží během dobrodružství. Dlouhé rostliny vinné révy vypadají dobře na kuchyňské lince, v ložnici atd.

Závody Campervan
Rostliny karavanu připevněné na stěně blízko okna

Kromě toho mohou být malé zelené květináče umístěny na stojanu na polštář vaší postele, poblíž okna nebo mohou být zavěšeny na stěnách.

Můžete také dát květinové liány, které dodají stěnám vaší dodávky více krásy.

3. Přidejte dlaždice

Můžete si vybrat a nastavit různé obklady na stěnu, abyste ozdobili svou dodávku.

Přidáním dlaždic zachráníte vaše stěny před skvrnami a zlepšíte celkový vzhled. Nedoporučuje se však obkládat obklady všechny interiéry. Ideálním místem je zkontrolovat kuchyňský kout, u kterého je vysoké riziko ušpinění. Doporučuji zkontrolovat více nápadů na vanové kuchyně, které vyzdobí vaše šťastné místo.

Kuchyňské dlaždice Campervan
Kuchyňské dlaždice uvnitř obytného vozu s kočkou (Zdroj obrázku: Rtuťové mozaiky)

Na trhu je tolik elegantních, hezkých a moderních tématických dlaždic. Doporučuji zvolit buď minimální nebo pastelové barvy.

4. Barevné látky

Nejen stěny, ale můžete také ozdobit předměty blízko vaší zdi.

Můžeš položit barevné deky a povlečení na postel na vaší posteli spolu s polštář kryty. Zde je barva látky koberec lze také sladit s přikrývkami atd.

Barevné látky Campervan
Barevné látky a prostěradla Campervan

Když to složíte dohromady, místnost získá a skákací vypadat a zvýrazňovat kontrast interiéru.

5. Závěsy na zeď

Závěsy jsou jedním z nejlepších a nejjednodušších způsobů, jak ozdobit stěny RV.

Nástěnný závěs přichází s různými tvary, styly, vzory a motivy. To může být okázalý, B&W, hotový, nebo si to můžete vyrobit sami.

Zde přichází do akce DIY, protože umožňuje použití různých oblečení nebo odpadní materiály. Více informací najdete na navrhování nástěnného závěsu.

6. Vytvářejte koláže

Chcete, aby se váš obytný vůz cítil jako druhý domov? Dostal jsem úžasný nápad – můžete zahrnout mnoho obrázků jakékoli osoby, zvířete nebo věci, kterou chcete mít v dostatečné vzdálenosti od očí.

Koláže v Campervanu
Koláže v obytném voze

Nejprve si vyberte, jaký druh obrázků chcete použít, jako je konkrétní žánr, nebo si namíchejte, co se vám líbí. Po dokončení musíte vybrat rám nebo nástěnný panel, abyste přilepili všechny obrázky dohromady.

Tip: Můžete použít Led osvětlení k ozdobení rámečků

7. Přidejte záclony

Potřebujete soukromý život, ale přesto si ho chcete udržet na svých cestách? Smyslem je dostat záclony ve vašem obytném voze.

Kromě soukromí vám závěsy pomáhají rozdělit různé oblasti uvnitř dodávky a vypadat krásně. Nejlepší na tom je, že jej můžete kdykoli upravit nebo odstranit.

8. Vyzkoušejte DIY návrhy

Míchání různých uměleckých a dekorativních předmětů, jako jsou světla, barvy a tapety, může být dobrým DIY. Kromě toho, pokud jste více kreativní, vyzkoušejte své způsoby, jak vyzdobit nebo předělat svůj obytný vůz.

Karavan DIY
Design obytného vozu DIY

Když mluvíme o DIY, některé z mých oblíbených jsou dlouhé liány s pohádkovými světly na straně, tabule a plakátová plocha a některá střešní světla s lucernami na stejné stěně.

9. Nástěnné lucerny nebo lampy

Přecházíme k další myšlence, která spočívá v umístění luceren na zeď. Vybírat můžete z různých designů, značek a barev k dispozici na Amazonu pro vylepšení vašeho zážitku.

Společnosti nabízejí funkce, jako jsou senzorové základny, solární nabíjení atd. Dvě malé lucerny na stěně po obou stranách vaší obrazové koláže nebo vaší ložnice, nevypadalo by to skvěle?

Campervanové lucerny
Campervanové lucerny

10. Převeďte zeď na psací desku

Přidání desky na psaní je osobní volbou a nefunguje pro každého.

Psací deska (deska z inženýrského dřeva, černá nebo bílá) vám umožňuje zapisovat myšlenky, kreslit nákresy a plánovat další stanoviště. Vaše děti si navíc mohou vyzkoušet skicování, zatímco vy budete zvládat jinou práci.

11. Přidejte skříně

Při kempování na dlouhé destinace potřebujeme skříň.

V obytném voze je málo místa, a i když se snažíte šetřit místem, se skříňkami nemůžete dělat kompromisy. Takže teď musíte vytvořit skříň.

Vyberte roh nebo jakýkoli požadovaný prostor na stěnových panelech. Nejen úložný prostor, ale i exteriér vylepší vzhled vašeho karavanu. Je to pro vás výhodná situace.

Skříň na obytný vůz
Skříň na obytný vůz

12. Dekorace ze dřeva

Dřevem se dá pokrýt mnohem víc než jen skříně a skříně.

Dřevěný dekor Campervan
Dřevěný dekor Campervan

Většina RV se zaměřuje na honosné interiéry s některými luxusními prvky. Hádej co? Dřevo může pomoci modernizovat interiéry van. Můžete přidat dřevěné panely na obě strany a získat polici na uložení předmětů, zavěšení různých předmětů a vytvoření skládacích postelí. Pomocí tipů a obrázků můžete prozkoumat další nápady na dekorace vanových postelí.

13. Přidejte klasické výtisky

Další myšlenkou konverze stěny je zahrnout nástěnná umění související s různými tématy. Můžete se také namalovat během kempování a zarámovat jakýkoli ze svých obrazů.

Kromě toho doporučuji zavěsit různé potisky, aby vaše dodávka získala prémiový nádech.

Tip: K ručnímu/přišpendlení obrazů použijte korek, černou nebo bílou tabuli

14. Vysílejte širokou síť

Dalším DIY nápadem pro vašeho karavana je vložení široké sítě dovnitř pomocí pantu.

Určitě jste podobné nápady viděli ve filmech nebo knihách. Tento nápad je pro pravidelné cestovatele, kteří jsou velkými fanoušky beletrie.

Myšlenka je tedy dát přes postel širokou síť a svázat konce ze zdi.

Tip: Nechte si otevírací přední část, položte se a užívejte si přírodu.

15. Nalepit zrcadla

Přidání zrcadel do RV je jeden z dobrých nápadů, jak vyzkoušet interiéry. Tuto dekoraci karavanu lze provést různými způsoby.

  • Různé velikosti obrazu a pokrývá velké části
  • Použijte malé velikosti (1×1, 2×2, 3×3 atd.) a slepte je dohromady, abyste vytvořili designový formát
  • Zkontrolujte různé velikosti – obdélník, ovál, čtverec, kruh atd.
Zrcadla uvnitř karavanu
Zrcadla uvnitř karavanu

Poznámka:

  1. Pokud kempujete s dětmi, dbejte na ostré hrany
  2. Vyberte si nejlepší ruční metodu pro umístění zrcadel RV

16. Knihovna

Další nápad je určen pouze pro knihomoly. Přidáním police na knihy můžete zakrýt jednu nebo obě stěny vašeho karavanu. Podle RVers je to jeden z nejdiskutovanějších nápadů pro pravidelné cestovatele.

Na Amazonu nebo u jiných prodejců jsou k dispozici různé materiály polic (dub, teak, inženýrské dřevo atd.) a značky. Pokud jste vybrali jakoukoli společnost zabývající se konverzí, požádejte ji, aby přidala pevnou polici.

Knihovna uvnitř karavanu
Knihovna uvnitř karavanu

Představte si, že táboříte u jezera a čtete knihy ležící blízko břehu řeky, pod oblohou atd.

Můžete také zvážit předání úložných tašek jako knih nebo organizérů předmětů na zeď.

17. Přidejte tapety

Na stěny obytných karavanů lze bezpečně aplikovat jakoukoli paletu tapet, ale před dokončením čehokoli musíte vyzkoušet kvalitu, rozměry a motiv.

Doporučuji lepící tapety, protože mají dobrou povrchovou úpravu a nabízejí vynikající kvalitu. Textura a barva zůstávají odolné.

Pokud jde o design, světlé tapety jsou dobré, ale ujistěte se, že ladí s vaším nábytkem a nevypadají jako podivné.

Před aplikací je samozřejmě nutné povrch zkontrolovat a očistit.

18. Kempingové zvonkohry

Slyšet vítr ve vašem spacím prostoru a uvědomit si, že se chystáte na něco dobrého, je velmi osvěžující. Přidejte jeden nebo dva nejnovější zvonkohry a dejte je dovnitř okna, dveří nebo prostoru, kde může zvonit.

Mnoho lidí považuje zvonkohru za „talizman pro štěstí“ a také slouží jako dekorativní předměty uvnitř dodávky.

Camping Větrné zvonkohry
Vítr zvoní s autem

19. Závěsy na fotografie

Pokud vlastníte obytný vůz a chcete sbírat vzpomínky z vašich dobrodružství tuto myšlenku důrazně navrhuji.

Vložte své fotografie Polaroid vytvarujte a přilepte je k sobě na zeď. Tento formát umožňuje umístit více obrázků na těsná místa. Kromě toho můžete přidat několik poznámek, které dodají osobní dotek. Pokud nechcete obrázky lepit na zeď, můžete obrázky nalepit pomocí spon a nití.

Navrhněte svou dodávku s ULEHČIT!

Závěr

Výše uvedené jsou tedy některé z nich moje nápady na dekorace a metody. Každý obytný vůz můžete oživit výběrem plánu a výběrem správných metod.

Samozřejmě nemůžete dát všechny nápady najednou. Naplánujte si různá témata, nápady nebo inspirace pro různá dobrodružství. Při přestavbě zdí mějte na paměti svůj rozpočet; doporučuji zkouší DIY mezi všemi nápady na stěnu karavanu.

podobné příspěvky

Leave a Reply